Навігація

Iнформери

Васильевка  

Праздники України

Курс USD

Пошта

Логін:
Пароль:

(что это)

27 травня в Запоріжжі пройшов VII Регіональний дитячий фестиваль“Світ талантів Запоріжжя 2012”

ДИТЯЧИЙ   ВОКАЛЬНИЙ   КОЛЕКТИВ  «ФЛЬОР»

“ Світ  талантів  Запоріжжя   2012 ”

27 травня в Запоріжжі пройшов VII Регіональний дитячий фестивальдитячої творчості “Світ талантів Запоріжжя 2012”,під підтримкою Управління культури і туризму Запорізької області.На який прибуло багато учасників з нашої області . Основна мета фестивалю була об’єднати талановитих дітей Запоріжжя та області, дати їм можливість розкрити свої таланти, показати їх широкому загалу,створити атмосферу дружби,взаєморозуміння, доброзичливості між учасника ми сприяти самоствердженню юних талантів, підвищенню їх професійної майстерності та зростанню творчої кар’єри.

У фестивалі прийняв участь і наш  дитячий вока льний колектив «ФЛЬОР» міського клубу Василівської міської ради керівник колективу Діденко Світлана Миколаївна . В конкурсній програмі колектив виконував пісню «ДОРОГА К СОЛНЦУ» за виконання якої  отримав диплом  1 премії і грошову ви нагороду фестивалю та солодощі. Колектив одержав цільовий сертифікат запрошення на фестивалі які будуть проходити у Дніпропетровську та Семферополі.

В номінації вокальний спів соло, в якому брала участь учасниця колективу «ФЛЬО Р» Ілона Запара також привезла 1 премію,а Васильченко Дарина  2 премію фестивалю. Керівник колективу Світла на Миколаївна дуже вдячна своїм маленьким артистам .

Всі учасники «Фльор» не мають часу на відпочинок ,ще багато концертів ,до речі юні артисти, ще до фестивалю дали 23 травня концерт в селі Скелька,а 28 травня в гімназії «Сузір’я»дали концертну програму на відкритті дитячого літнього табору. Ось такі маленькі артисти .

 

 

 

Оголошення

Оголошень немає

Новини з інтернету

p-tuberizer.jpg

Василівський історико-архітектурний музей-заповідник Садиба Попова

Підприємства міста

Відвідуваність

Сайти Україні

  • Верховна рада України
  • Кабінет міністрів України
  • Президент України
  • Реєстри та бази
  • Судова влада України